Ottoman Airport Hotel

Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.
Konaklama

Memnuniyet garantili konaklama hizmetleri!

İş ve Etkinlikler

Memnuniyet garantili İş & Etkinlik hizmetleri!

Ottoman Airport Hotel

Biz Kimiz? Neler Yapıyoruz?

Ottoman Airport Hotel, turizm cenneti olarak bilinen İstanbul’da kapılarını açarak konuklarına unutulmaz bir tatil deneyimi sunmaya başladı. Otelimiz, muhteşem bir a la carte menüsüyle lezzetli yemekler sunarken, modern ve rahat odalarıyla aile dostu bir atmosfer yaratmaktadır. Kadın ve erkekler için özel olarak tasarlanmış kapalı havuz, Türk hamamı, buhar odası ve masaj odaları ile de konuklarımıza rahat ve konforlu bir tatil imkanı sunuyoruz.

Ottoman Airport Hotel, çocuklarınız için güvenli bir ortamda eğlenirken, sizler de dinlenme fırsatı bulabileceğiniz unutulmaz bir tatil deneyimi sunmaktadır. Otelimiz, doğal dokunuşları ve sade, şık tasarımıyla varoluş felsefemizi yansıtmaktadır. Tatilinizi unutulmaz kılmak için, çocuklarınız için özel detaylar ve beyaz pamuklu çarşaflar gibi ince ayrıntılara özenle düşündük.

01.

Bizimle İletişime Geç

02.

İsteklerini Belirt

03.

Rezervasyon Yap

Misyonumuz

evrensel kalite standartlarını koruyarak ve misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteli hizmet sunmaktır. Güler yüzlü ve misafirperver personelimizle, konuklarımıza en üst seviyede kalite ve verimlilik sağlıyoruz. Turizm sektöründe saygın bir konuma sahip olmak ve lider bir kuruluş olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak turizm sektöründe lider bir konuma sahip olmaktır. Yenilikçi hizmetlerimiz ve kalite odaklı yaklaşımımızla, müşterilerimiz tarafından tercih edilen ve saygın bir konuma sahip olan bir otel olmaya devam edeceğiz. Ottoman Airport Hotel, sizleri unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamaya davet ediyor.

Why Should Us

we are dedicated to providing our guests with an exceptional

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Star Hotel Certification

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur

Best 2023 Business Awards

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Our Team

hotel and resort's team members

Mr. John Doe

Head Director

Mrs. Potato

Head Director

Mrs. Notano

Head Director

Mrs. Cice

Head Director

Mrs. Valkri

Head Director

Mr. Nougo

Head Director

Press & Media

hotel and resort's press coverage and media features

×